WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - ~=Poezia PER TY=~
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

 Poezia per ty (Komplet)

Pjes e trupit ne thellsine
e shpirtit tim
Ne trupin tim jemi ber nje
Ne enderr je pran buzeve te mia
Pse dashuria ime te ndodhi ter kjo
Per ty do te beja q'do gje
Do te rrija ne zjarr do te ndizja
Tretem ne mendimet e hutuara
E mendja ime gjen prehrje kur te kojton ty
Sa te pa qelluar jan pyetjet qe ja bej vetes
A thua a me do e lehtas rrjedhin lotet
Vertet te dua perse nuk me kupton
Po shkruaj me focen e lapsi
Te desha te dua dhe do te te dua gjithmon
Edhe nese trup do ti takoj tjetrit
Shpirti im do te takon vetem ty
Do te jesh pjes e pa ndarshme e jetes time
Kur trupin tim do ta mbulaj dhe u zi
Shpresoj te me pushon dhembje e ZEMRES
Lotet me derdhin PER TY
At'her do ti takoj vetem zotit
Shpresoj te me fal per mekatin qe ja bera vetes duke te dashtur ty me shum se veten
Aha sikur te jemi bashk dhe mos te mendojm per vdekjen
VETEM PER TY VETEM PER TY .... Koha E Loteve Te Mi
Per ty mendoj per ty lotoj kjo eshte nje kohe qe shum me mundoj kjo eshte koha e loteve te mi qe po me pikojne vetem per ty me mungon sonte me mungoje dje e une per ty vuaj e se di ku je mos harro nje gje se shum te dua edhe pse smundesh te jesh me mua do te dua shum per jete e per mot deshmitar e kam te madhin zot. shpresoj se nje dite do ta kuptosh sa eshte e rende me plage te jetosh ! dhe nese pendohesh qe me ke genjyer smundet te fal zemra qe e pate thyer. pse ende te dua shpesh veten e pyes a e meritove une per ty te vdes!? a e meritove ? une per ty te vuaj kur per ty une isha nje njeri i huaj qkado qe te ndodhe me ne ne kete jete ndoshta do te me kerkosh por ske per te me gjete do ta gjesh nje dite vetem varrin tim nderrova jete ... Enter your text here...Fati I Verber Ne Dashuri
Fati I verbër ne dashuri..!! -Kurr ne jete sgjeta gezim kurr nuk gjeta lumturi shum besova sishte dashte fati im i verber ishte ne dashuri Do te vjen nje dite kur ti do te kuptosh te verteten por atehere do te jete vone se smundesh me mua ta kalosh jeten do te bijn ne mend fjalet e mia dhe falje do te me kerkosh por me pare pyete zemren time thauj faljet a do ti pranosh e di se une rri i qete shum por ne zemer skam aspak qetesi se ajo tash ka vetem shkrum e vrave ti me tradheti.. une te mallkova me dite e nete por serish pishman i rashe sepse vrisja zemren time vur ty duke vuajtur te pashe le te sjelle vetem zoti denimin qe ti e meriton se une vertete nuk jam njeri qe pa zemer tjetrin mallkon shum njerez kane mesuar nga poezit e mia ky eshte fakt dhe e vertete se eshte nje fjale shum e drejte ku thuhet se mesojme nga gabimet e te tjerve...... A Kam Faj Unë!!!
A kam faj une vallë pse jam lindur ne kete bot a jam une valle fajtor pse kam mbet te qaj me lot a jam une valle fajtor pse te deshta ty aq shum a jam une fajtor valle pse zemra tash mu be shkrum. a jam une fajtor pse te deshti zemra mendova se ti nuk je sikur tjerat femra a ka faj kjo zemer qe per ty ka qare a jam une fajtore pse mbetem te ndare kush ne na mallkoi kush ne na denoi kush fatin na e mori jo-zoti keshtu e shkroi keshtu ishte shkruar ne librin e shejte une e ti te ndare me kalu kete jete une me lot ne sy e me gjak ne zemer me vuajt perjete vetem per nje femer a kam une faj valle pse te deshta pa kufi n'zemren time ekzistonte vetem nje dashuri e di se kurr me sdo te takoj e di se per ty ende do te mendoj e di se per ty me lot do te lotoj kjo eshte e vertete e sdua te aktroj sme kishe dashte me zemer por me tradheti sme kishe dashte me te drejte por me shtremberi e verteta eshte se ti kurr skishe dite te dashurosh ishe mesuar me avantura qdo dite djemt qe ti nderrosh. ................ .......... a kam une faj valle pse deshta me gjith shpirt se je vajze e tille kurr se kam dite faj ka vetem zemra pse keshtu u mashtrua ne shikim te pare ne ty u dashurua faj ke vetem ti tradhtare e pabese me dhae shum shpresa e tash me lae pa shprese te mallkoj perjete se smund te mos mallkoj vetem ja le zotit qe ty te denoj Me Fal..
Me fal qe te dua kaq shume Me fal qe ne zemer te lendoj Me fal por eshte teper vone Nuk mundem un ty te harroj Me fal qe te bera padashur Per mua pa qellim te mendosh Me fal qe te bera per mua Poezi me dhimbje te krijosh Me fal por njeriu prandaj vuan Te dashuroj nje njeri si ti Ti thaje lotet pa kaluar qerrpikun Dhe kur te prek buzet te quhet (dashuri) Me fal por nuk te them te dua Nuk dua me puthje nga ty Ato jane vec dhimbje per zemren Ato me bejne te ndihem njeri Por un njeri nuk dua me te jem Nuk dua un me te flas per dashurin Sepse ti me nxore nga zemra Pa ty jeta ime s'ka kuptim Me fal qe prap po te lendoj Me fal qe perjete do te dua Me fal por nuk e di si behet Me nje njeri te cmendur si mua I cmendur se tregoj te verteten I cmendur se jam i sinqerte Se ty te dua me shume se nje jete Me fal per te metat e mia Me fal qe te dhash nje shekull dashuri Por jeta I ka keto padrejtesi Jeta me solli tek ti Dhe ti si nje qenie e pafaj Si nje engjell me zemer te vrare Ti ke dicka te vecante Ti ke shume lote te pathare Me ne fund arrita Te te kthej buzeqeshjen perseri Ashtu sic ti ma ktheve mua Dhe me bere te ndihem njeri shpirti i plagosur.

Deri me tani 79232 visitors (251517 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=