WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - LOT MALLI
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

I shtyve keto dite
i shtyve nji nga nji
se kur do te kthehesh
as ti vete s'po e di?!...
Une pres dita-dites
qe ti te vish,
se me ka marre malli
shume per ty o shpirt
Kthehu se kjo zemer
ka shume mall per ty
kthehu se keta sy
lotojne vec per ty
ktheu se kjo jete
s'ka kuptim pa ty
kthehu se ky shpirt
te dashuron vetem ty...

Deri me tani 77610 visitors (245664 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=