WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - MOS MA SHKATRRO JETEN
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Te dua me beso, te prita mos harro.Te gjtha per ty I lash, por ku je ti tash.Pse me le kaq shum te vuaj, vetem pse jam dashuruar.Kur e ke njeriun qe te don, dhe vetem per ty po mendon.

Ti mendon keshtu eshte mir, por jo keshtu eshte me veshtir.Mos e genje veten, mos ma shkatrro jeten.Kthehu tek une, ende jam ketu ne nje skaj te botes jam tu jetu.

Po te pres me mall un ty, qe te kthehesh perseri.Mos humb koh mos u mashtro, edhe te lutem mos me harro.

Deri me tani 77610 visitors (245639 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=