WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Dashuri e hidhur
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Dashuri e hidhur

Me kan then se ke nje tjeter.
Me kan then se kam besu.
Sa shum shpirtin ma lendove.
Sa shum shpejt me ke harru.

Tani ditet i numroj.
se pa ty nuk mund t^jetoj.
Me mir esht qe un te vdes.
Se sa ty tash te kujtoj.

Ky esht fati im qe esht shkruar.
Ti paske lind per me jetuar.
Un te desha me gjith zemer.
Ti me hile m¨ke dasht mu.
Un ta fala dashurin .
Ti tjetres ja ke dhuru...........

Deri me tani 78289 visitors (248391 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=