WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Vdekja.......
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

     Vdekja

Nje dit kur te zgjohem
Mos i laj syt me lot
dikush do te tregoj
se sjam me ne ket bot
mos pyet si vdiqa
por pyet si jetova
si kaluan ditet qe
pa ty i kalova
ku te me pyesin
engjujt qfar kam
par me sy do tju
them se ne ket bot
te njohur vetem ty
kur ne emrin tend
do te beja be
ateher edhe engjujt
do te qajn per ne
a vdiq dashurija
a mbet veq urrejtja
a thua ket plag
e sheron veq vdekja.

Deri me tani 79232 visitors (251493 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=