WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - E REND ESHTE VETMIA
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

EDHE SONTE JAM VETEM, E/I VETMUAR. SHOKUN ME TE NGUSHT E KAM VETMIN. HIDHERIMIN, GEZIMIN PO E NDAJ ME TE. EDHE EM PAR IASH E/I VETMUAR POR NJE DIT U SHFAQE TI DHE MA LARGOVE VETMIN. SE VEND TE MADH KISH VUEJTJA NE VENDIN TIM. TIE ZURE GJYSMEN E VENDIT DHE MA DHUROVE DASHURIN. AH DASHURI! NJE SEMUNDJE E PA SHERIM, QE LE GJURM TE MADHE NE SHPIRT. NJE RREZE DIELLI NGROHU ZEMREN TIME TE NGROHT KUR U SHFAQE TI NE JETEN TIME. DUKE MENDUAR SE GJITHMON DO TE NDJEJ ATE NGROHTESI, POR JO GABOVA NJE DIT AJO NGROHTESI U ZHDUK, DHE NE VEND TE SAJ ERDHI NJE I FTOHT, QE PUSHTOI ZEMREN TIME.AH SIKUR TA NDJEJA PRAP AT NGROHTESI, NDOSHTA DO TE ISHA EDHE EM E LUMTUR. DUKE U SHOQERUAR ME TY E NDJEVA SE JETA ISHTE TJETER. THOJA : SA MIR QENKA TE DASHUROHESH. POR SAPO FILLOVA TA SHIJOJ JETEN, TA DUA JETEN, TE NDJEHEM E LUMTUR, SAPO E NDJEVA EREN E DASHURIS, PRAP NE SHPIRTIN TIM ZURI VEND VETMIA, VUEJTJA. POR AJO NUK ERDHI VET, AS NUK E THIRRA, TI MA SOLLE. TY TI TREGOVA DHIMBJET E JETES SIME. I VETMI GEZIM QE NJOHA ISHTE DASHURIA JOTE. POR PRAP JAM VETEM QE VUAJ NGA NJE GJURM QE MA LE NE SHPIRT. THON: KOHA SHERON PLAGET. TE SHOHIM, JAM E SIGURT SE PAS NJE KOHE KETE GJURM QE EKAM DO TA LARGOJ, E DO TA ZHDUK DIKU NE ERRESIR DIKU LARG, SHUM LARG. PERMBLEDHE VETEN, GJYKOJE VETEN, PYETE VETEN ATHUA MOS KAM GABUAR. NJE DIT DO TE PENDOHESH POR DO TE JET VON SHUM VON QE TE KTHEHESH TEK ZEMRA E VETMUAR.

Deri me tani 79232 visitors (251506 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=