WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - TI DHE VETEM TI
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

E SONTE KUR FLE E DI SE PRAP DO TE ENDRROJ. JE I LIDHUR ME TRUPIN TIM, JE NE SHPIRTIN TIM, BUZETE TUA JAN NE BUZET E MIA. JE BERE PRON E IMJA. PSE ESHTE DASHUR TE NDODH KJO, PER TY DO TE HYJA NE ZJARR, PER TY DO TE VDISJA. ATHUA A ME DON SA TE DUA UN TY, PO ME PIKOJ LOTET E GEZIMIT, TE DUA, NDOSHTA ME KUPTON, APO NUK DESHIRON TE ME KUPTOSH, AH SA DO TE DESHIROJA TE JESH KETU AFER MEJE. NGA DITA KUR TE PASH HYRE NE ZEMREN TIME QE TE KAM MBYLLUR ME DRY. O ZOT KUR TE SHIKOJ NDALEM E MENDOJ PSE ESHTE KAQ I BUKUR, PSE E DUA KAQ SHUM? E DIN PSE? SEPSE JE EMBELISA E KESAJ BOTE.

Deri me tani 79232 visitors (251531 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=