WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - SHKO SA ME LARG
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

LARGOHU NGA UNE , RRI SA ME LARG ZEMERE SIME,

E ZYVE TE MI, ME LE TE QET NE MENDIME QE TA SHPREH

DASHURIN TIME PER TY.

TE LUTEM SHKO SA ME LARG NGA RRUGA IME DHE NGA UNE

MERR NJE BOTE PERPLOT ME KUJTIME, SEPSE SDUA ME TE TAKOJ

E TE SHOH ME SY, MJAFT TE DUROVA, AH SA SHUM TE PRITA.

EDHE PSE PA TY NUK MUNDEM JETEN TA VAZHDOJ SHKO SA ME LARG,

QE TE MUND TE HARROJ EDHE EMRIN TEND TE MOS TA ZE NE GOJ DHE SMUNDEM TE JEM E QET PRANDAJ TE LUTEM SHKO, SHKO

NE FUND TE BOTES, POR SHKO EDHE NGA ZEMRA IME,

MALLKOJ DITEN KUR TE PASH SE QE ATE DIT U DASHUROVA

TY DHE DERI NE VARR DO TE DUA E DO TE JEM ME TY.

Deri me tani 79232 visitors (251508 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=