WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Degjoj.
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Degjoj se ti ke ftohte e une sjam aty qe te te mbuloj me trupin tim. te behem rrobat e tua e te mbaj gjithmone me vete aromen e lekures tende te brishte. larg teje ndihem si nje zogth i shemtuar i rrezuar nga foleja e tij, i lagur nga ky shi i thate shuplakash pa zhurme. perpelis krahet qe te me preke dhe nje here dora jote, te me shohin dhe nje here syte e tu, te me rrenqethe fryma jota. flas me heshtjen e neteve te mia larg teje e brenda tyre me duket sikur gjej tingellimen e zerit tend tek therret emrin tim dhe qesh me mua. ndihem kaq i vogel dhe i shformuar. veshtroj zjarrin e shkrepses tek lepin ngadale cigaren e shtrember qe perpiqem te ndez... hedh syte rreth meje dhe me duket sikur jam ne mes te nje asgjeje te zbehte dhe ne dore shtrengoj fotografine tende qe e kam lagur aq shume nga lotet sa mezi arrij te daloj fytyreen tende. por ne ate fotografi ti me flet, me sheh, me qesh, ecen me mua, rrezohesh me mua.... mbuloj trupin tim me te njejtat rroba cdo dite aq sa me duket se jam bere i burgosuri i tyre. perpa ty arrita te jetoj ne enderrat e mija
pa ty arrita te kuptoj qe jeta vazhdon
pa ty kaloja dite, jave, muaj, vite.

Deri me tani 79232 visitors (251551 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=