WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Dashuria jonë
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Kur dielli shprehi rrezen mbi ne, kur yjet me pershendeten nga larg e hena nuk me la vet, as edhe ne diten me te veshtir, ateher e kuptova sa te dua, si ndjej mall per ty, per syt e tu te magjepsur qe gjithmon me rrin para meje, kur e embelja e dashuris mbizotron mbi trupin tim dhe te kerkon qe te vish edhe pse je aq larg. Te kerkova ne erresiren e pa fund te asaj nate ne detin dhe valet e tij kur atje askush nuk me dha asnje pergjigje jo kurrrrr.

Te deshta sa as ti nuk mund ta duash veten , e di por ti nuk me meriton edhe aq shum sa une deshiroj. Lulet jan vyshkur ashtu siq janm vyshkur edhe une edhe lotet me jan thar dhe nuk kam me as fuqi te te shoh sepse nuk dua me as qe te njoh as te flas dhe as te shoh me kurrr.

Deri me tani 79232 visitors (251490 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=