WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - PERJETESISHT....
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Sikur gjithe akujt e gjithe kesaj bote te me rrethojne
dhe trupin tim te nxehte ta ngrijne
do ta lejoj kete gje,

sikur dielli te afrohej afer meje
dhe me nxehtesine e tij te me digjte
do ta lija ta bente kete gje,

sikur gjithe toka te me mbulonte te mua
dhe te behesh varri im
perseri do ta pranoja kete gje,

sikur gjithe uji ne kete ruzull te kalonte siper trupit tim
dhe te merte komplet gjakun e trupit tim
do ta lejoja,

sikur era e kesaj bote te futesh ne trupin tim
dhe te merte zemren time
do ta lija ta merte,

sikur erresira qe pushton kete toke te me pushtonte
dhe te me zhdukte brenda saj
do ta lejoja ta bente,

sepse duke ditur qe keto jane gjerat qe te rrethojne ty perdite, cdo sekonde te saj,
dhe kudo qe te vesh, dhe cfare do qe te besh
une do jem prane teje....

Deri me tani 79232 visitors (251505 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=