WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Poezi dashurie
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Poezi Dashurie

Merri syté e mija dhe veshtro,
Merre zemrén time dhe dégjo,
Puthi buzét e mija dhe kujto,
Té dua pér jeté kyt mos e harro.

Kur té dégjosh pér njé VDEKJE,
Dije se flitet pér mua,
Né kété boté s`munda té jetoj,
Se mé vran buzet e tua.

Si flet tréndafili éshté dashuria e par,
Képute até dhe verma mbi varré,
Derdhi dy pika loti dhe tréndafili té lulézojé,
Sepse edhe né varré vetém ty té dashuroj.

Deri me tani 79232 visitors (251538 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=