WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Jetta........
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Jetta....

 

N'dermjet nesh qelloj nje koder,
nena te tha se je e vogel,
s'na lejoj meu pa,
ne vetmi kem mbet tuj qa,
zemrat t'reja naj kan vra.

Tash pa ty sbehem rahat,
qenka shum rruga e gjat,
dashuria e pa fat,
nuk guxojkan meu gezu,
zemrat qe jan dashuru.

Ti me don e un te du,
pse ne dy mos meu bashku,
por ne jet qka gabova,
une ket se meritova.

Smund te pij e smund te ha,
pa ty trupi me esht tha,
pa ty jeta nuk esht jet,
pash ket bes moj du me vdek.

Deri me tani 79232 visitors (251544 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=