WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Një leter....
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Ja edhe një leter

 

U njohem nen shi
Dhe shiu na ndau
Eshte perseri shiu qe bie
Mbi shpirtin qe na vrau.

Mundohem te te harroj
Por cdo gje esht e kot
Perpara shoh imazhin tend
Dhe shpejt mbytem ne lot.

Nuk e di pse zoti
Me la te vetme ne kyt bot
I lutem te me marr
Se pa ty jeta esht e kot.

E kujtoj ate nat
Nen shiun kur bie
Ti u struke pran meje
Un te thash frig mos te kesh.

Por shiu i pa shpirt
Nuk mendoi per mua
Harroi qe te dua
Dhe me ty u dashurua.

Ate nat ne te dy bashk
U lagem nen shi
Por puthjet skishin fund
Se ate nat u largova un nga ti.


Deri me tani 79232 visitors (251524 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=