WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Forumi
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Forumi - Overview

=> Not registered yet?

Ju lutem regjistrohuni ne forumin tone.

You are here:
Forumi

CategoryPostsLast post made by
Beispielforum
Du kannst dieses Forum einfach im Login unter Extras=>Forum=>Kategorien verwalten löschen
2gilianka
13.02.2012 um 00:01 (UTC)Total topics: 2
Total posts: 2
Total users: 33
Online now (registered users): Nobody crying smiley
Deri me tani 79232 visitors (251536 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=