WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Te ndjej.......
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

TE NDJEJ

I ndjej rrahjet e tua te zemres
Edhe ne gjum kur ti fle
un te shikoj dhe te mbroj si nje engjell
ti vetem nuk je,

sado larg qe te jesh
edhe pse s,jemi takuar
te ndjej si kurr me par
jam vertet e dashuruar,

e ndjej frymemarjen tende
te but dhe te leht
te ndjej kaq pran
ndaj them te dua vertet,

por un nuk e di nese jetoj
ne endrrat e tua
por ta dish qe ne zemren time
ti jeton bashk me mua

por un endem ne erresir
edhe pse dielli ndrricon
agimi zbardh per mua
vetem kur ti me perqafon

te pres e deshperuar
larg teje e pergjysmuar
por minut pas minute
te ndjej duker u afruar

dhe nuk dua qe te vuash
un vertet te ndjej
c,do cast mendoj
qe si ti nuk mund te gjej

prandaj beso ne historin ton
beso ne dashurin ton
beso ne nje lidhje te shenjt
qe zgjat per jete.

Deri me tani 79232 visitors (251523 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=