WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Lamtumire
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Lamtumire

 

Mos me pengo te lutem
shko ku ke deshir
Qe mu me mashtrove
Ndoshta gjen me mire...
Ndoshta do te mendosh
per castet qe i kaluam
ndoashta ste intereson
se dashuria jone ka mbaruar...
Tani ne mes nesh
vetem kujtimet kan mbet
lumturia jone e bukur
eshte tretur per jete............

Deri me tani 79232 visitors (251530 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=