WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - VETMIA
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Deri kur ne vuajtje Deri kur ne vetmi Deri kur kjo zemra ime Do te vuaj per ty Kur mbi varin tim Fillon punimi Kur mbi koken time Fillon vajtimi Kur mbi varin tim Vendoset kurora Ateher dije e dashur Se per jete te harova
LeXoJe Kete MeSaZh
Lexo kete mesazh qe del nga shpirti im
e nese me do ruaje si kujtim.
Grise nese s'me do, beje cop e therime,
po bashke me te ta dish ke thyer zemren time.
Nese nje dite do behem hi,
ta dish e dashur jam djegur nga ty.
Une ste kerkoj te me duash shume,
por te pakten cerekun nga sa te dua un.

Deri me tani 79232 visitors (251548 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=