WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Përse.
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Perse o zot krijove--vuajtje ne kete jete--perse me bere mua --qe PLAGET ME LOT---PER ty jetova nje jete te hershme --per ty po jetoj edhe sot--per ty syte e mi shum kane qare --per ty ne jete shum kam derdhur lot valle perse une ne jete jetova--valle perse me lote per ty Po qaja--ku e ka fundin me thoni kjo bot --perse plaget e mia ende po i laj me lot---do te digjem sikur qiriu do te tretem --ne kete bote asnje fije sdo mbetem--do te vdes me shprese dhe pikellim--qe se kuptove sa te deshti shpirti im-----a te them qe tani se koha e mbarimit--eshte afruar edhe koha e pikellimit--a te them se qdo gje tani duket kot--qe kuptove se ne jete per ty derdha lot-----gjithka qe shkoj per te takuar ty--e gjej vetem nje lot qe dikur me ra--ne toke dhe me beri zemren shkrumb--sepse me ty asnjehere nuk te kam pa---e di se je larg meje dhe me ste shoh --por e di se edhe zemra ime qan per ty --e di se ne jete mua do te me kujtosh --por e di se do te mbetem i verbuar ne sy---nje plage e thelle ne zemren time --sot eshte hapur dhe nuk mbyllet me --do te kuptoj tere bota per tradhetine--qe ti me bere dhe me le te qaj me ze----gjersa ty do te shoh tani vetem Ne enderr--do te Shoh Te Mendoj kujtimet qe kam ne ty --do te them se bota qenka e kaluar--do te besoj se qdo gje tani paska mbaruar----sdo te mundem as ne uje te mbytem --sdo te mundem me zemer as te pelcas--por do te shkoj sa me larg nga ti--do te nxjerr revolen dhe veten do ta vras---LAMTUMIRE DASHURI--LAMTUUMIRE TRADHETI--SE ME HUMBI KJO RINI --QE JETEN TA FALA TYne vetmi me mbete--------perse o zot krijove --merzi edhe shum lot --perse me bere te jem --me i pikelluar ne bot--------nuk ka mjek qe me sheron --nuk ka hap qe me qeteson --nukka zemer qe jeton --per mua askush nuk mendon ------nuk ka vajze qe do te dua --nuk ka jete qe do me mbaje mua --nuk ka lot per ty qe spikon --sepse ende zemra ty te don--------me kujtohet kur per ty mendova --me kujtohet kur te ledhatova --me kujtohet kur te deshta me zemer '--se per mua ti ishe e vetmja femer--------bie shi e nuk ndalet --edhe lotet ashtu me pikojne--syte e mi per ate qe e deshta --me dhimbje te madhe lotojne----------nuk do te harroj kurre --se keto jane vetem fjale --do te jesh gjithmone ne ket zemer --se shum te deshti ky djale--------do te jeshe paharruar --per mua e vetmja ne jete --ne zemren time e kaluar --ajo qe e deshta me te vertete--------mos mendo se per ty --poezia ime ka marre fund --sepse fundi nuk i vjen kurre --edhe nese ty ste takoj askund--------do te vazhdoj te shkruaj --deri ne fundin e kesaj bote --dhe nuk do te harroj kurre --si me mashtroi dashuria jote.

Deri me tani 79232 visitors (251495 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=