WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Dashuria
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

DASHURIA ESHT NJE GJE
QE ASKUSGH SMUND TJETOJ PA TE
NE FILLIM ESHT MJALT
QE TE EMBELZON
E ME VON ESHT ZJAR
QE ZEMREN TA PROVLON
LUM ATA QE KAN FAT
QE DASHURIN E SHIJOJN
E MJER ATA QE SKAN FAT
QE VETMIN E SHOQNOJN
DASHURIEN E VERTET
TE PASTER SI LOTI
E BEKOJ DHE VET ZOTI
AH DASHURI DASHURI
SHUM E RE DHE I RI
PO VUAJN E PO DIGJEN PER TY
PER JU VAJZAT TE REJA
DHE JU DJEM TE RIJ
UN IBO KAM NJE POROSI
DASHURONI DASHURONI
PO VEQ PA I KUJTOJ DITET E SHKUARA
KUR RISHIM BASHK
KUR FLISNIM BASHK
KUR QESHNIM BASHK
KUR HECNIM BASHK
KUR LOZNIM BASHK
KUR ISHIM NJI
TASH ZEMRAT TONA
PRAP TE NDRA NE DY
LARG NJERI TJETRIT
UN NE JUG E TI NE VERI
ATO DITET TONA
I KUJTOJ ME LOT NE SY
NDOHSTA TI ME KE HARUAR
PO UN STE KAM HARUA TY
NE XHDO RAST E NE XHDO QAST
ME MENDJE DHE SHPIRT
UN JAM ME TY
EDHE NE ENDER
EDHE NE ZHGENDER
EDHE MES DIT EDHE MES NAT
SMUNDEM TE GJEJ QETSI
ME GJITHM MISH E SHPIRT
UN JAM ME TY.

Deri me tani 79232 visitors (251539 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=