WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - KERKOJ
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

KEKOJ JET, GJEJ VDEKJE

KERKOJ DASHURI, GJEJ VETEM URREJTJE

KERKOJ DRIT, GJEJ ERRESIR

KERKOJ BUZQESHJE, GJEJ MASHTRIME

KERKOJ LUMTURI , GJEJ TRADHTI

KERKOJ SHOQRI, GJEJ VETMI

KERKOJ DIKE TE MI SHEROJ PLAGET POR KUJT TI BESOJ

KERKOJ BESIMIN , POR KU TA GJEJ

KERKOJ GJITHQKA E NUK GJEJ ASGJ

KERKOJ TE GJITHA TI KEM

KERKOJ TE KEM EDHE TY, SEPSE VETEM TY TE DUA NE KETE

JET, TI JE YLLI IM QE ME SHENDRIT NE QDO HAP NE JETEN TIME.

 

Deri me tani 79232 visitors (251529 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=