WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - ME NUK DO TE DERDH LOT
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

A e di se do te largoj nga mendja ashtu sit e largova nga syri. Ae din lotet e mi do te behen shkum mbi buzet e tua. A e di se dashuria ime do ta alivanos zemren tende. Une nuk te dua me, me nuk do te ma prishesh gjumin.As ne endrrat emia nuk do te hysh me. Ti je njeri I eger. Dhasht zoti qe emir im te mos vdes prej teje.Se un kot per ty mendova. Ti mundohesh te me bindesh me fjal s e me don por kot. Me kot ti kerkon falje, zoti do te gjykoj.Me kot ti perkulesh. Ti nuk di te loftosh per ndjenjat etua, jo un nuk deshiroj te kem me pran, nuk dua te ti ledhatoj duart , trupin sepse me frikson dashuria jote. Une nuk do te vdes, por edhe nese vdes ti mos qaj, sepse do te jet von shum von. Ti je njeriu me I lig ne bot! Krenohu, qeshu se prap pot e shkruaj, por kete her jam duke qar , letra e fundit do te jete nga dora, shpirti dhe mendja ime. Ne kete leter I ke te gjitha, lotet por edhe fjalet te cilat zemra ime te deshiron fat dhe lumturi ne jet.

Deri me tani 79232 visitors (251511 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=