WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Ka zili
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Ka zili kete dashuri
ka zili sesa ne te dy shume duhemi
ka zili sepse ka kohe qe nuk e ka pare ne toke kete dashuri
ka zili sepse nuk ka prane nje engjell si ty
ka zili qe une te dua kaq shume
ka zili qe ti mua me do me shume
ka zili qe ne kemi parajsen tone dhe nuk do jemi prane tij
ka zili qe brenda parajses tone ka vend vetem DASHURIA, UNE edhe TI,

Deri me tani 79232 visitors (251489 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=