WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - SERIALI~J.e hidhur
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

>>>Jetë e hidhur<<< Kliko

ROLET:
Kenan Imirzalioglu, Selin Demiratar, Oguz Galeli, Ebru Kocaaga


- Në një lagje të Stambollit, një shtresë e njerëzve lufton  me  skamjen dhe njëheri ëndërron:  shtëpi, punë, jetë  të lumtur...
- Kështu shpresojnë edhe dy të rinj: Mehmet Kosova, një djalë shumë punëtor
- ...dhe Nermini, vajza që ai dashuron marrëzisht.
- Ata  besojnë se lidhja e tyre dhe puna e zellshme që bëjnë çdo ditë, do ta mposhtin varfërinë...
- ... e një ditë do bëjnë para për shtëpi dhe  do të martohen ...


- Seriali “Jetë e hidhur ” rrëfim i plotë jetësor, për ata që dinë të përballen me varfërinë, me  problemet...
- ...dhe dinë të punojnë, të ëndërrojnë  dhe të luftojnë për dashurinë
Seriali  “Jetë e hidhur “- atmosferë, aktorë dhe dramaturgji e thurur mjeshtërisht në trekëndëshin e fatit të personazhëve:

- Mehmet Kosova , Nermini dhe Enderi  
 

- Shikojeni serialin më të ri në RTV 21
- “JETË E HIDHUR”, nga e hëna në të premten
- Rrëfim që ju rrëmbën ndjenjat, ju hedh në dallgët e sprovave jetësore.


- “JETË E HIDHUR”- Serial i ri ,ne rtv 21, nga e hëna në të premten
-  Rrëfim që ju rrëmbën ndjenjat, ju hedh në dallgët e dashurisë dhe të sprovave jetësore 
- A heqë dorë Nermini nga dashuria për  Mehmet Kosovën?
- A dorërzohet para pasurisë dhe luksit që i dhuron Ender?   
- Çfarë fuqie do të përdorë Mehmet Kosova?

- Çfarë situata dhe sprova dalin përpara dy të rinjve?
- Kush e fiton betejën shpirtërore dhe kush e fiton luftën e zemrës ?
- Mehmet Kosova apo pasaniku Ender?


- Mirëpo diçka e paparshikueshme ndodhë...
 
- Dikush përpiqet ta përfitojë zemrën e Nerminit... ta joshë  me gjëra që Mehmt Kosova nuk mund t’ia ofrojë asaj.
Deri me tani 79232 visitors (251502 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=