WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Agnesa
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
=> By: Tinchee
=> Bessi
=> Bessi-2
=> ApoKKalip$!
=> Jeta
=> BessForT!
=> Toti
=> Timi
=> Dona
=> Bleri - Tregim
=> X-Person
=> Agnesa
=> Agnesa-2
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia


Të dashurosh vetëm për të dashuruar eshte mekat Dashuro vetëm kur ndihesh e dashuruar !
Të dhurosh puthje është knaqesi,
dhuro vetëm nëse të dhuron dikush ty !
Të qash është dhimbje ,
qaj vetëm nëse dikush loton për ty !
Të hapesh derën e zemrës është bukuri ,
hape vetëm nëse edhe ai e hap zemren për ty Të simpatizosh dikënd është pasuri ,
simpatizo vetëm nëse të simpatizon edhe ai ty
Të ëndrosh për dikënd është fantazi
fantazo vetëm nëse edhe ai të imagjinon ty
Të zhytësh në mendime është qetesi ,
mendo nëse edhe ai mendon për ty !

By:Agnesa

Deri me tani 79232 visitors (251552 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=