WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Bleri - Tregim
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
=> By: Tinchee
=> Bessi
=> Bessi-2
=> ApoKKalip$!
=> Jeta
=> BessForT!
=> Toti
=> Timi
=> Dona
=> Bleri - Tregim
=> X-Person
=> Agnesa
=> Agnesa-2
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

NJE DITE PATRONI ME THA QE TA VIZITOJA HONORAREN E SAJ,DHE TA PERCJELLSHA DERI NE TREG,,SEPSE AJO DESHIRONTE TE BLENTE GJESENDE.
ME VONE ATE E PERCJELLA DERI NE SHTEPIN E SAJ TE CILIN SHTEP JA KISHTE BLER PATRONI I SAJ,,,ME FTOI MBRENDA QE TE PINIM NGA NJE KAFE,,UNE HYRA MBRENDA,,,DHE AJO PA PTIT NJE DY ME PERQAFON MUA DHE ME THOT SE ME PELQEN SHUM...
DHE NIS QE TE ME TREGON LIDHJEN E SAJ ME PATRONIN,,KU E KUPTOJ QE AJO ATE E SHFRYTEZONTE VETEM PER PARAT QE I KISHTE AI.

KESHTU QE NE BASHKARISHT VENDOSEM QE TA LUANIM NJE LOJ ME PATRONIN DHE TJA MIRNIN DISA PARA PREJ TIJ,QE ME ATO PARA TAKALONIM NJE FUNDJAV BASHKARISHT ME ATE(ME HONORAREN E PATRONIT)
E VIZITUAM PATRONIN,,KU E PARA NE ZYRE HYRI AJO DHE I THA PATRONIT SE DESHIRONTE QE TE SHKONTE NE PARIS QE TE BLENTE GARDEROBA TE NDYSHME.
i dha leje asaj dhe i dha shum para.
me vone hyra edhe une ku i kerkova leje ndonse deshiroja te shkoja ne fshat.
patroni me tha se mund te mbetem sa te deshiroja,dhe me tha qe ti beja falje te larta babait time ,,dhe me tha qe ta porositja baben qe ta vizitonte patronin.
KESHTU QE PLANI JON ME SUKSES U REALIZUA.

By:Bleri

Deri me tani 79232 visitors (251501 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=