WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - Jeta
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
=> By: Tinchee
=> Bessi
=> Bessi-2
=> ApoKKalip$!
=> Jeta
=> BessForT!
=> Toti
=> Timi
=> Dona
=> Bleri - Tregim
=> X-Person
=> Agnesa
=> Agnesa-2
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Vajzes tende i ke vene emrin tim pse,qe tme kujtosh ne ate menyre,ke gabuar shume,eshte e vertet se edhe une ate dite kisha nevoj te te perqafoj,tme shtrengosh si ditet e dikurshme por shume shpejt e kuptova se koha jone kishte perndeuar,nga ajo deshire e te dyve na zgjoi vajza jote e vogel duke me kapur per dore dhe fjalet e saja"teta eja me ne ta vizitojm mamin"u ndjeva shume e dobet,skisha fuqi,u perkula para krijeses tende,pash te njejtit sy si te tute,pashe buzet e kuqe qe dikur i kisha puthur me shume epsh,e perqafova fort dhe me duke se te shtrengova ty ne gjoks.

By:Jeta

Deri me tani 79232 visitors (251542 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=