WwW.Extra-Ks.de.TL
Ky Web ėshtė Enkas pėr POEZI - By: Tinchee
 

Home
SERIALI~J.e hidhur
Poezi vajtuese
Poezi dashurie
Mos e kerkoni
Për ty.........
Vetvrasja
Degjo kete
Te ndjej.......
Sipas nenit 47
Vdekja.......
Komplet per mu
Kur jam pranë teje
Mall..........
Jetta........
Një leter....
E çmendur
Lamtumire
Ishim Pak te Ri
Dashuri e hidhur
Dashuria e humbur
Dua...........
Edhe 1000 vjet
Edhe ne vdeksha
TI DHE VETEM TI
E REND ESHTE VETMIA
SHKO SA ME LARG
DUKE TE PRIT TY
KERKOJ
ME NUK DO TE DERDH LOT
MOS MA SHKATRRO JETEN
TI!!!!
Dashuria jonë
Per ty Zemer
Përse.
NJE TREGIM
KARVANI I DASMES
JE LAR
VETMIA
Dashuria
OUR TIME WILL COME PER TY
LOT MALLI
Degjoj.
PERJETESISHT....
Ka zili
Puthjet.
~=Poezia PER TY=~
Anila Mimani
===========
FOTO DASHURIE
Foto për MsN
Forumi
Chat
Poezi nga derguesit.
=> By: Tinchee
=> Bessi
=> Bessi-2
=> ApoKKalip$!
=> Jeta
=> BessForT!
=> Toti
=> Timi
=> Dona
=> Bleri - Tregim
=> X-Person
=> Agnesa
=> Agnesa-2
Poezi-te-shkurta
Poezi qesharak
Xhelozia

Kur te njoftaKur te njofta une TY,e dija vetem fjalen Dashuri

Domethenjen e mesova,kur ne TY u Dashurova

Dashuria Jote me mesoj,dhe Shpirtin ma qetesoj

Loti YT kur pikoj,Zemren time e Lendoj

Kur kuptova se jane Lote vuajtje,ta bera nje Lutje

Mos loto o Loqk,se per ate qka po vuan Ti

Ajo jam Une,

             E une jame Ajo,qe TE DUA SHUME!!!!!!!!!

Deri me tani 79232 visitors (251503 hits) Vizitor
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=